ekskluzywne lampy włoskie

Ekskluzywne lampy włoskie w domku krasnoludków

Nie od dziś wiadomo, że każdemu należy się w jego domu dobre oświetlenie, które pozwoli mu żyć, pracować i robić wiele innych rzeczy, kiedy słońce już zajdzie. Nawet krasnoludki na to zasługują. Jednak istnieje pewien mały problem związany z tą kwestią…

Ekskluzywne lampy włoskie pasują do domków krasnoludków

ekskluzywne lampy włoskieO jakim problemie mowa? Oczywiście, o wzroście krasnoludków i wysokości ich mieszkań, które są wyjątkowo klaustrofobiczne i zwykła lampa jest zwyczajnie za duża i za długa, by mogła dobrze oświetlać ich skromne kwatery. Zwykle żyrandole kończyły im się w okolicach pasa, a krasnoludziątka traktowały je jako huśtawki. Rozwiązaniem okazały się ekskluzywne lampy włoskie, dopasowane na wymiar do małych rozmiarów i niskich sufitów w domostwach krasnoludków. Szczególną popularność zyskały wśród nich ideal lux lampy, które wyglądają jakby wyjęto je ze sklepu jubilerskiego, co zachłannym krasnoludkom bardzo się podoba. Swoich zwolenników zyskały oczywiście również artemide lampy, a wśród nich plafony. Na tę lampę żadne krasnoludziątko nie daje rady wejść, więc rodzice mogą przestać się o to martwić i rwać włosy z brody, co zresztą bardzo na te brody szkodzi. Nowoczesny design, jaki prezentują lampy włoskie, sprawia, że krasnale nareszcie czują się modne i eleganckie.

Dzięki lampom włoskim wiele krasnoludków mogło zrezygnować z pochodni i innych lamp, które były bardziej niebezpieczne, trudniejsze w obsłudze i mniej skuteczne. Ponieważ jeszcze nie wszystkie krasnale zamontowały nowe oświetlenie, producent wciąż może się spodziewać kolejnej fali zakupów i zamówień.