lustra

Mała łazienka? Można to zmienić lustrami!

Małe łazienki są standardem jeśli chodzi o mieszkania w blokach. Szczególnie tych w starym budownictwie. Istnieją jednak sposoby dzięki którym można taką łazienkę powiększyć i znacznie zwiększyć jej funkcjonalność.

Lustra ze Szczecina łączy się z oświetleniem

lustraW jaki sposób możemy to zrobić? Wystarczy zastosować kilka porad. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim pozostawienie pustej podłogi. Jeśli podłoga będzie wolną przestrzenią to zyskamy wtedy przynajmniej optycznie zdecydowanie więcej miejsca. Możemy to uzyskać chociażby dzięki powieszeniu toalety na ścianie. Takie rozwiązanie jest nie tylko korzystne dla małych łazienek, ale jest to również niezwykle modny ostatnio trend. Jeśli chodzi o powiększenie łazienki to bardzo ważne będzie również jej oświetlenie. Dobre oświetlenie łazienki sprawi, że będziemy widzieć w niej znacznie więcej. Bardzo dobry efekt da również dodatkowe oświetlenie lustra. Takie lustra może wykonać dla nas szklarz, który do lustra Szczecin i okolice może zamontować chociażby oświetlenie LEDowe, które znacznie poprawi komfort korzystania z łazienki. Bardzo ważne jest również to, abyśmy zdecydowali się na kabiny prysznicowe. Dzięki kabinom prysznicowym będziemy mogli zaoszczędzić znacznie większą liczbę miejsca niż gdybyśmy zdecydowali się na zamontowanie nawet najmniejszej rozmiarów wanny. Żeby zaoszczędzić więcej miejsca możemy zdecydować się na zakup kabiny prysznicowej bez brodzika. Bardzo ważne jest również to w jaki sposób pokryjemy nasze ściany. Standardowe kafelki, które są zdecydowanie najpopularniejsze w łazienkach, potrafią w dużym stopniu sprawić, że nasza łazienka się pomniejszy. Lepiej zainteresować się czymś takim jak lacobel, który produkowany jest w Szczecinie.

Lacobel to szklane tafle o bardzo intensywnych kolorach. Ładnie wygląda, a ponadto znacznie powiększa wizualnie łazienkę. Przy zastosowaniu tego materiału nie stosuje się fug, więc ściana jest monolitem.