stoły rozkładane nowoczesne

Powrót ławostołów i stołów rozkładanych

Dawniej każdy w swoim domu miał ławę będącą jednocześnie po rozłożeniu sporej wielkości stołem. Przyszły jednak czasu, iż mebel ten został wyparty i jak gdyby podzielony na dwa oddzielne: ławę i stół.

Powrót mody na stoły rozkładane

stoły rozkładane nowoczesnePamiętam jak kilka lat temu znajomi remontowali mieszkanie i bardzo przyzwyczajeni do funkcjonalności stoły rozkładane nowoczesne które posiadali chcieli nabyć nowy – okazało się to niemożliwe – w żadnym ze sklepów który odwiedzili nie było takiego mebla. Jak się dowiedzieli od jednego ze sprzedawców, żaden producent nie chciał produkować mebla który nie dość, że miał dwa zastosowania i ograniczał w pewien sposób sprzedaż to jeszcze produkcja jest dosyć droga (miało to związek z nowymi rozwiązaniami stosowanymi przy meblach itd.) Na szczęście te czasu już minęły – ludzie na nowo zaczęli doceniać funkcjonalność ławostołów czy też ław rozkładanych a co za tym idzie producenci musieli zacząć je produkować. Dziś kupno dobrej nowocześnie rozkładanej ławy czy też stołu rozkładanego aż tak trudne nie jest (chociaż nadal są sklepy, które nie posiadają ich w swojej ofercie). Wszelkie obecnie zastosowane mechanizmy przy ławach rozkładanych czy też ławostołach są i wiele bardziej sprawne niż te stosowane kilka lat temu – działają łatwiej, wystarczy niewielki wysiłek aby je uruchomić a dodatkowo są lekkie co jest ważne zwłaszcza przy meblu o tak szerokim zastosowaniu, który może być np. przenoszony z pokoju do pokoju. Dodatkowym plusem przemawiającym za wyższością ławostołów czy też ław rozkładanych jest fakt, iż nie ma dużej różnicy w porównaniu ze stołami czy też ławami nierozkładanymi.

Dlaczego zatem mielibyśmy zapłacić za jeden mebel tyle ile możemy zapłacić za mebel który łączy w sobie aż dwie funkcje?