baseny kąpielowe

Przyjęcie urodzinowe na basenie kąpielowym

Moja córka niedługo kończy osiem lat, postanowiliśmy w tym roku wyprawić jej niezapomniane przyjęcie urodzinowe niespodzianka. Na początku jako miejsce przyjęcia braliśmy pod uwagę restaurację, jednak jaka byłaby to atrakcja dla dzieciaków?

Baseny kąpielowe atrakcją dla dzieci

baseny kąpieloweMąż proponował, żeby udać się do jakiegoś ośrodka zabaw dla dzieci i tam urządzić przyjęcie, ja jednak postanowiłam jako miejsce imprezy wykorzystać nasz basen ogrodowy, który od dłuższego czasu był nie używany. Miałam już nawet cały plan. W tajemnicy przed moją córką zaproszę jej koleżanki i kolegów na przyjęcie, a gdy wróci ona do domu, zastanie wszystkich w schowanych w ogrodzie, ja natomiast zamówię catering i pomyślę o jakiejś dodatkowej atrakcji na przyjęcie dla dzieci. Mam tu na myśli jakiegoś magika czy klauna. Co prawda same baseny kąpielowe są już dla dzieci prawdziwą atrakcją, jednak córka uwielbia cyrk i pokazy magii także mógłby to być taki prezent od rodziców. Niestety najpierw jednak basen trzeba było wyczyścić i doprowadzić do stanu używalności. Zgodnie z zaleceniami producenta, baseny ogrodowe poliestrowe należy czyścic specjalnie przeznaczoną do tego chemią. Dodatkowo zadbaliśmy, aby umieścić w basenie skimmer, który miał oczyszczać wodę. Pomimo takiej technologii, nieźle musiałam się napracować, aby doprowadzić domowe kąpielisko do porządku. W dniu urodzin wszystko było dopięte na ostatni guzik. Catering i tort na miejscu, gości w ogrodzie, a córka niczego się nie spodziewała.

Jej mina, gdy zobaczyła co dla niej przygotowaliśmy była bezcenna, do tej pory to chyba było jej najlepsze przyjęcie urodzinowe, a my jako rodzice cieszyliśmy się razem z nią.