remont domu drewnianego

Remont odziedziczonego domu drewnianego

Byłam na ostatnim domu studiów, zaręczyłam się i szukałam swojej pierwszej prawdziwej pracy. Wtedy dowiedziałam się, ze moja babcia nie żyje, a ja odziedziczyłam po niej dom. Byłam w szoku, babcia cieszyła się dobrym zdrowiem, choć ostatnio czułą się nieco gorzej.

Nadzorowałam remont domu drewnianego

remont domu drewnianegoMusiałam zatem pozałatwiać wiele spraw urzędowych. Potem czekało mnie jeszcze sprzątanie całego domu. Trzeba było posegregować rzeczy babci, przekażą je odpowiednim osobom. Potem zamierzałam się tam wprowadzić razem z moim narzeczonym. Zanim jednak się na to zdecydowaliśmy to czekała nas przebudowa domu drewnianego. Domek babci był nieco za mały dla nas, szczególnie, że planowaliśmy mieć dzieci. Trzeba było wszystko dostosować. Remonty domów drewnianych to było jednak coś, na czym kompletnie się nie znałam. jeśli chodzi o dom murowany to jeszcze coś bym wymyśliła, ale jeśli chodzi o drewniane technologie, to byłam kompletnie zielona. Potrzebowałam grupy fachowców, którzy najlepiej się tym zajmą. Zaczęłam szukać, kto by mi to wykonał wszystkie prace w przystępnej cenie. Takie wymagania trudno jest spełnić, ale w końcu udało mi się kogoś znaleźć. Potem dojeżdżałam do domki babci, żeby nadzorować prace i patrzeć jak idzie remont domu drewnianego. Zajęło to sporo czasu, ale w końcu się udało. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

Wszystko wyglądało jak nowe, i od razu mogłam się do niego wprowadzić z narzeczonym. Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Na pewno jeśli jeszcze kiedyś będziemy coś remontować to wezwiemy tą samą ekipę budowlaną.