oprawa najazdowa led

Świecąca oprawa najazdowa a kostka brukowa LED

Świecąca oprawa najazdowa, w formie lampki w oprawce lub kostki brukowej ledowej przystosowana jest do wbudowania, jak i wpuszczenia w podłoże. Oprawy najazdowe przygotowane do wbudowania są niezastąpione przy realizacji danego projektu, wykonania ścieżki, dróżki lub aranżacji ogrodu.

Oprawa najazdowa LED – czy tylko na podjazd?

oprawa najazdowa ledNadają niesamowity klimat, a także są akcentem oświetleniowym wielu alejek parkowych, czy też podjazdów do garażu. Oświetlenie ledowe, wpuszczane w podłoże cechują się wysokim stopniem ochrony przed wnikaniem w nie ciał stałych, a także cieczy. Jest również opatrzona wysokim stopniem odporności na uszkodzenia mechaniczne. Lampy najazdowe wpustowe stanowią idealne rozwiązanie dla oświetlenia ogrodowego, gdzie lampy zewnętrzne, wystające nad powierzchnie podłoża naruszałyby wizerunek i estetykę ogrodu. Oprawa zewnętrzna jest także dostępna jako wymienne źródło światła, oparte na najwyższej technologi diod typu LED. Istnieje możliwość regulacji natężenia oświetlenia, jak i zdalnego włączania i wyłączania. Powstały również lampy najazdowe solarne, których głównym regulatorem są zmienne pory dnia i słońce. Regulowana oprawa najazdowa doskonale sprawdza się także jako oświetlenie elewacji tarasów, budynków oraz chodników.

oprawa najazdowa ledLampy najazdowe wykazują się o wiele większą wytrzymałością na nacisk oraz warunki zewnętrzne. Oprawa najazdowa wykonana jest zazwyczaj ze stali nierdzewnej oraz lub aluminium, natomiast klosz lampy to szkło hartowane. Oprawy wykorzystane mogą być również do oświetlania krzewów w ogrodzie, a także jako podświetlenie podjazdu oraz całości budynku. Oprócz funkcji dekoracyjnej oprawa najazdowa zapewnia także bezpieczeństwo. Lampy występują w wielu kształtach, mogą być okrągłe, kwadratowe lub prostokątne. Oświetlenie dostosowane do wbudowania może również przypominać kostkę brukową. Taki rodzaj oświetlenia idealnie komponuje się ze wszelkimi rodzajami ścieżek, jak również podjazdów do budynków. Wyglądają niezwykle nowocześnie, a także są innowacyjne. Wykonane z mieszkanki żywic sprawiają iż bryła staje się kompozytem odpornym na wszelkie czynniki atmosferyczne. Nie posiada jednak oprawy, jest jednolitą bryłą światła, bez widocznych punktów ledowych.

Diody sprawiają wrażenie, iż są świetlną taflą. Kostka brukowa LED również jest wpustowa i nie zaburzy swoją formą aranżacji ogrodu lub innej przestrzeni. W zależności od upodobań i zastosowania należy wybrać odpowiedni typ oświetlenia. Oprawę najazdową lub świecącą kostkę brukową LED. Oprawa najazdowa jest estetyczna, elegancka, jak i pasuje do nowoczesnych form zabudowy miejskiej.