brukarstwo

Brukarstwo wymagało reklamy

Zawsze zastanawiałem się kim powinienem zostać w przyszłości. Stwierdziłem, że udam się na grafikę komputerową. Okazało się, że moje studia były strzałem w dziesiątkę i bardzo dużo się dzięki temu nauczyłem.

Nie miałem doświadczenia w brukarstwie

brukarstwoRównież pracowałem sam i to dawało wspaniałe efekty. Po zakończeniu swojej edukacji miałem naprawdę wielkie możliwości. Ostatecznie zatrudniłem się w dobrze rozwijającej się agencji reklamowej. Tam codziennie mieliśmy innych klientów i pełniliśmy dla nich różnego rodzaju usługi. Czasami były to nawet spoty promocyjne. Pewnego dnia przyszedł do nas właściciel przedsiębiorstwa z Bydgoszczy, które oferowało usługi brukarskie. Dowiedzieliśmy się, że jest dość nowy i chce wzmocnić swoją pozycję na rynku. Tak naprawdę brukarstwo było dla mnie czymś zupełnie nowym i nie wiedziałem jak mam do tego podejść. Na szczęście miałem bardziej doświadczonych kolegów, którzy zlecali nam zadania. Ja zajmowałem się głównie projektowaniem grafiki oraz modernizowaniem stron internetowych klienta. Tutaj okazało się, że kostka brukowa została opisana w tragiczny i nie czytelny sposób. Czekało mnie naprawdę dużo czasu. Musiałem wszystko naprawić co wiązało się z przymusową robotą w domu. Także zaproponowałem, że układanie kostki powinno posiadać nową innowacyjną grafikę. Takie rozwiązanie mogłoby przynieść jakieś określone plusy. Oczywiście wszystkim zajmowałem się zupełnie sam.

Nasza agencja reklamowa nie miała zatrudnionych dwóch grafików komputerowych. Ostatecznie postanowiliśmy jeszcze zrobić szyldy podświetlane oraz nagrać ogłoszenie do radia. Słucha go wiele osób i to również jest jakiś sposób na reklamę.